O FIRMIE

Firma Handlowa „TRANSBUD - WULKAN” Zdzisław Wszoła rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku. Działając na rynku od 21 lat zajmujemy się w głównej mierze produkcją i sprzedażą kruszyw, poza tym świadczeniem usług budowlanych, likwidacją hałd, odzyskiem odpadów, rekultywacją terenów oraz transportem ciężkim.

Z powodzeniem realizujemy wszelkie powierzone Nam inwestycje.

Jesteśmy jednym z głównych dostawców kruszyw na budowy autostrad A1, A4, parkingów, boisk sportowych, oraz największego w regionie Węzła Sośnica.

Firma zdaje sobie sprawę, że szybka i profesjonalna realizacja zleconych zadań wymaga dużej elastyczności działania oraz sprawności sprzętów.

Oprócz kompleksowego sprzętu budowlanego, posiadamy wykwalifikowany personel i doświadczoną kadrę dzięki czemu cieszymy się dużym zaufaniem wśród kontrahentów, a Nasza współpraca przebiega bez zastrzeżeń.

Posiadając sprawny, nowoczesny sprzęt budowlany, oraz najwyższej jakości kruszywa na które posiadany odpowiednie atesty, oraz Aprobatę Techniczną wydaną przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie, możemy stanąć na wysokości każdego zadania z gwarancją szybkiego i solidnego jej wykonania.